Oznakowanie obiektów

Technika laserowa

Gabloty i gablotki

Informacja wizualna, Reklama

Dyplomy ozdobne, Certyfikaty

Pieczątki, Stemple

Wyświetlacze

Różne inne

Cenniki

Pobierz ofertę

Gablotka na klucze

Opis produktu

Realizując kompleksowo zamówienia na dostawę breloków do kluczy proponujemy naszym Klientom gablotkę na klucze.

Gablotki na klucze wykonujemy "na miarę" czyli dostosowujemy ich wielkość do ilości kluczy lub do wymiarów zewnętrznych.

Przed wykonaniem projektu gablotki prosimy Klientów o podanie orientacyjnych wymiarów zewnętrznych i określenie ilości kluczy. Ustalamy ile rzędów poziomych i kolum pionowych winna posiadać gablotka.

Gablotka na klucze wykonana jest z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny.
Gablotka może być otwarta lub zamknięta. Gablotka zamknięta posiada zamykane na zamek patentowy przeszklone skrzydło. Szyba jest z bezpiecznego metapleksu o grubości 4 mm. Dzięki uszczelce przyklejonej do profilu gablotka jest szczelna co ogranicza przedostawanie się kurzu do jej wnętrza.

Wewnątrz gablotki znajduje się tablica z przygotowanymi polami, dostosowanymi do wielkości breloków. Każde pole ma haczyk wraz z ustaloną numeracją.

Na Państwa życzenie mamy możliwość wyboru kierunku otwierania skrzydła gablotki (z lewej na prawą lub z prawej na lewą).

Istnieje również możliwość zmiany koloru gablotki. Na życzenie pomalujemy proszkowo profile gabloty na dowolny kolor z palety kolorów RAL. Koszt zmiany koloru wynosi dodatkowo 120,00 zł netto.

Dokonujemy indywidualnej wyceny każdej gablotki w zależności od jej wielkości i rodzaju wykonania.


...wskażemy drogę ARET

Galeria


Zobacz także :

Galeria zewnętrzna naszych realizacji - GABLOTY NA SZTANDAR