Oznakowanie obiektów

Technika laserowa

Gabloty i gablotki

Informacja wizualna, Reklama

Dyplomy ozdobne, Certyfikaty

Pieczątki, Stemple

Wyświetlacze

Różne inne

Cenniki

Pobierz ofertę

Gablota na ogłoszenia

Opis produktu

Gabloty na ogłoszenia budujemy z profili aluminiowych. W zależności od rodzaju gabloty stosujemy profile anodowane w kolorze srebrnym lub malujemy proszkowo na wybrany kolor (wg wzornika kolorów RAL).

Ze względu na konstrukcję gabloty na ogłoszenia dzielimy na dwie grupy:

  • gabloty z przesuwanymi szybami - w zależności od szerokości w gablotach mogą występować dwie lub trzy szyby. Szyby o grubości 4 mm, umieszczone w prowadnicach, zamykane są zamkiem patentowym. Informacje (kartki papieru) mocowane są do podłoża za pomocą magnesów dostarczonych w komplecie;
  • gabloty z zamykanymi drzwiami (skrzydłami) - skrzydło gabloty otwierane może być w dowolnym kierunku (na boki lub do góry - przy szerszych gablotach). Informacje mocowane mogą być za pomocą magnesów dostarczanych w komplecie do stalowej blachy lub pinezkami do powierzchni korkowej. Na życzenie w gablocie montujemy siatkę ułatwiającą prezentację elementów przestrzennych.

Wykonamy projekt gabloty i przedstawimy kalkulację.

W wykonaniu standardowym profile aluminiowe anodowane są w kolorze srebrnym. Na życzenie profile gabloty malujemy proszkowo na wybrany przez Państwa kolor (wg wzornika kolorów RAL). Wtedy do ceny doliczamy 120,00 zł *.


* - do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%

Galeria


Zobacz także :

Galeria zewnętrzna naszych realizacji - GABLOTY NA SZTANDAR