Bezpłatna konsultacja

Zamawianie newslettera firmy ARET

Bądź na bieżąco !

Już od zaraz mogą Państwo za darmo otrzymywać na swój adres e-mailowy informacje o aktualnych promocjach i realizacjach firmy ARET. Wystarczy wypełnić poniższy formularz i wysłać go do nas.

Nie przegapicie żadnej naszej promocji! Zawsze będziecie na biężąco z konkursami i akcjami konsumenckimi mającymi miejsce w naszej firmie.

Uzyskane w ten sposób dane dodawane są do listy mailingowej serwisu. Użytkownik w każdej chwili może je stamtąd usunąć rezygnując z subskrypcji wiadomości.

PRZEPRASZAMY : Poniższy formularz chwilowo nie dziala. Prosimy o skorzystanie z maila aret@aret.pl

e-mail: *

Wyrażam zgodę na wielokrotne przesyłanie drogą elektroniczną, pod podany adres poczty elektronicznej, informacji handlowych pochodzących od firmy ARET, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zmianami).

*

Administratorem danych osobowych jest firma ARET s.c. Systemy Informacji Wizualnych z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kazimierza Wielkiego 1a, 43-300 Bielsko-Biała.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia a podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ).

*pola wymagane


Zobacz także :

Polityka cookies

Regulamin współpracy