Tabliczki znamionowe i opisowe do maszyn i urządzeń.
Panele czołowe.

Opis produktu

Każde urządzenie techniczne - mechaniczne, elektryczne, elektroniczne powinno posiadać swoją metrykę, na której widnieją parametry urządzenia.
Tym elementem jest tabliczka znamionowa.

Stosowana w naszej firmie technologia laserowa jak i technika termotransferu pozwalają na wykonanie tabliczek znamionowych cechujących się wysoką trwałością oraz funkcjonalnością.
Materiały jakie stosujemy to przede wszystkim stal nierdzewna, aluminium, aluminium anodowane, laminat grawerski oraz folia aluminiowa samoprzylepna.
Technologia laserowa pozwala na precyzyjne grawerowanie tabliczek znamionowych i opisowych. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu możemy zaoferować Państwu grawerowanie kodów kreskowych i QR kodow ułatwiających identyfikację produktów, jak również nadawanie kolejnych numerów na kolejnych tabliczkach.

Urządzenia przemysłowe, szafy i pulpity sterownicze wymagają opisu wyłączników, przełączników, wskaźników, mierników. Zastosowanie znajduje tutaj tabliczka opisowa. Tabliczki opisowe wykonujemy z tych samych materiałów co tabliczki znamionowe.

Do urządzeń o specjalnej konstrukcji - mierniki, wzmacniacze, pulpity sterownicze - wykonujemy panele czołowe zgodnie z projektem technicznym.

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego wzoru w zależności od zastosowanego materiału, techniki wykonania i wielkości elementu.


...wskażemy drogę ARET

Galeria


Zobacz także :

Galeria zewnętrzna naszych realizacji - TABLICE INFORMACYJNE